Kelionė į žemės ūkio parodą „World AG Expo 2017“ Kalifornijoje (JAV) 2017 m. vasario 12-22 d.

There are no translations available.

Kelionė į žemės ūkio parodą „WORLD AG EXPO 2017“ Kalifornijoje, Jungtinėse Amerikos Valstijose.

2017 m. vasario 12-22 d.

Kviečiame dalyvauti žemės ūkio pramonės įmonių vadovų bei ūkininkų grupės kelionėje į Jungtines Amerikos Valstijas aplankyti didžiausią JAV žemės ūkio parodą „WORLD AG EXPO 2017“, kuri vyks Tulare mieste Kalifornijos valstijoje.

2017 m. vasario 12-22 dienomis organizuojame Lietuvos ir Latvijos žemės ūkio ir maisto pramonės įmonių atstovų bei ūkininkų kelionę į Jungtines Amerikos Valstijas. Kelionės metu grupė aplankys didžiausią Amerikos žemės ūkio parodą Tulare mieste Kalifornijoje bei dalyvaus programoje Las Vegaso ir San Francisko miestuose.

Jubiliejinėje 50-ojoje tarptautinėje žemės ūkio parodoje „WORLD AG EXPO 2017“, kuri vasario 14-16 d. vyks Tulare miesto tarptautiniame žemės ūkio parodų centre, dalyvauja daugiau kaip 50 pasaulio šalių, parodos plotas – apie 240 tūkst. kv. m. Žemės ūkiui skirtų gaminių ir technologijų naujoves pristatančių parodos dalyvių skaičius siekia apie 1 400 įmonių, o lankytojų skaičius – apie 100 000. Tai viena didžiausių žemės ūkio parodų pasaulyje. Visa informacija apie renginį: http://www.worldagexpo.com/.

Kelionės kaina vienam asmeniui: 3 350 EUR 

Į kainą įskaičiuota:

•    Leidimo vykti į JAV be vizos sutvarkymas
•    Aviabilietai
•    Apgyvendinimas viešbutyje pagal programą (4 žv. viešbučiai, dviviečiai kambariai; priemoka už apgyvendinimą vienvietyje kambaryje – 825 EUR))
•    Transporto paslaugos JAV pagal programą
•    Dalykinės ir pažintinės programos išlaidos
•    Bilietai į renginį
•    Medicininių išlaidų draudimas
•    Visos programoje nurodytos ekskursijos su vietiniais rusakalbiais gidais
•    Grupės vadovo iš Lietuvos paslaugos

Dalyvių paraiškas priimame iki 2016 m. gruodžio 23 d. VIETŲ SKAIČIUS RIBOTAS!

KELIONĖS PROGRAMA

Vasario 12 d., sekmadienisSkrydis iš Vilniaus į Las Vegasą (vienas persėdimas Europoje ir vienas Amerikoje); atvykimas į Las Vegasą, pervežimas į viešbutį miesto centre, apgyvendinimas.
Nakvynė viešbutyje Las Vegase.
Vasario 13 d., pirmadienisVisos dienos pažintinė programa Las Vegase: įdomiausi miesto viešbučiai ir kazino, senoji miesto dalis, šviesos ir muzikos šou Fremont Street gatvėje istoriniame miesto centre.
Nakvynė viešbutyje Las Vegase.
Vasario 14 d., antradienisLaisva diena Las Vegase.
Galimybė organizuoti ekskursiją malūnsparniu į Didįjį Kanjoną (kaina 390 JAV dolerių vienam asmeniui). Vakare rekomenduojame aplankyti kurį nors iš unikalių Las Vegaso šou, pvz., „Le Rêve“, „KA“ arba „O“.
Nakvynė viešbutyje Las Vegase.
Vasario 15 d., trečiadienisRyte – išvykimas autobusu iš Las Vegaso į Bakersfield miestą. Pakeliui - sustojimas ir ekskursija Mirties slėnio (Death Valley) nacionaliniame parke. Tai pati žemiausia, sausiausia ir karščiausia vieta JAV teritorijoje (žemiausias taškas – 86 m. žemiau jūros lygio).
Nakvynė viešbutyje Bakersfield.
Vasario 16 d., ketvirtadienisRyte – pervežimas autobusu iš Bakersfield į Tulare žemės ūkio parodų centą, darbas tarptautinėje žemės ūkio parodoje WORLD AG EXPO 2016. Parodos darbo laikas: 09:00 – 17:00. Popietę – apsilankymas Sekvojų nacionaliniame parke. Pervežimas autobusu į Fresno miestą.
Nakvynė viešbutyje Fresno.
Vasario 17 d., penktadienis
Kelionė autobusu iš Fresno į San Fanciską. Pakeliui – sustojimas ir ekskursija Yosemite nacionaliniame parke, kuris garsėja savo kriokliais. Atvykimas į San Franciską, apgyvendinimas viešbutyje miesto centre.
Nakvynė viešbutyje San Franciske.
Vasario 18 d., šeštadienis
Visos dienos trukmės pažintinė programa San Franciske, apžiūrint pagrindines miesto lankytinas vietas.
Nakvynė viešbutyje San Franciske.
Vasario 19 d., sekmadienis
Pažintinė programa: visos dienos trukmės ekskursija autobusu į Nappa ir Sonoma slėnių vyno daryklas.
Vakare pageidaujantys galės stebėti NHL ledo ritulio ryngtynes San Jose mieste, susitinka „Boston Bruins“ ir „San Jose Sharks“ komandos.
Nakvynė viešbutyje San Franciske.
Vasario 20 d., pirmadienis
Laisva diena San Franciske. Nakvynė viešbutyje San Franciske.
Vasario 21 d., antradienis
Laisvas laikas. Popietę – pervežimas iš viešbučio į San Francisko oro uostą, skrydis iš San Francisko į Frankfurtą prie Maino (vienas persėdimas Europoje).
Vasario 22 d., trečiadienis
Grįžimas į Vilnių. Programos pabaiga.


Registruotis galite telefonu Vilniuje 8 5 2614110 arba mob. +370 686 30416.

PARSISIŲSTI PARAIŠKOS FORMĄ


Dalykinės kelionės į muges ir parodas visame pasaulyje

LithuanianEnglishRussian (CIS)