Unikali galimybė aplankyti dvi didžiausias JAV specializuotas statybos parodas vienos kelionės metu 2017 m. sausio 11-22 d.

There are no translations available.

Kelionė į dvi didžiausias JAV statybos parodas „INTERNATIONAL BUILDERS’ SHOW 2017“ Orlande ir „WORLD OF CONCRETE USA 2017“ Las Vegase.

2017 m. sausio 11-22 d.

Kviečiame dalyvauti statybos įmonių vadovų grupės kelionėje į Jungtines Amerikos Valstijas aplankyti dvi didžiausias JAV statybos parodas - „INTERNATIONAL BUILDERS SHOW 2017“ Orlande (Floridos valstija) ir „WORLD OF CONCRETE USA 2017“ Las Vegase (Nevados valstija).

Gyvenamosios statybos ir būsto įrangos paroda „INTERNATIONAL BUILDERS’ SHOW 2017“. Parodos datos: 2017 m. sausio 10-12 d. Paroda vyks Orlando parodų centre. Parodos dalyvių skaičius – apie 1 200 įmonių, lankytojų skaičius – apie 80 tūkst. Visa informacija apie parodą tinklalapyje https://www.buildersshow.com/Home/

Betono technologijų ir statybos pramonės paroda „WORLD OF CONCRETE USA 2017“. Parodos datos:  2017 m. sausio 17-20 d. Paroda vyks Las Vegaso parodų centre. Parodos dalyvių skaičius – apie 1 500 gamintojų iš viso pasaulio, lankytojų skaičius – apie 60 tūkst. Visa informacija apie parodą tinklalapyje https://worldofconcrete.com/

Kelionės metu taip pat aplankysime Majamio ir Los Andželo miestus, kur suplanuota pažintinė programa. Siunčiame visos kelionės programos projektą.

Kelionės kaina vienam asmeniui: 3 450 EUR

Į kainą įskaičiuota:

•    skrydžio bilietai
•    10 nakvynių dviviečiuose kambariuose 4 žv. viešbučiuose: Orlande (2 nakvynės), Miami Beach (3 nakvynės), Las Vegase (3 nakvynės) ir Los Andžele (2 nakvynės) (priemoka už apgyvendinimą vienvietyje viešbučio kambaryje visos kelionės metu – 950 EUR)
•    visos transporto išlaidos pagal programą
•    pažintinės programos išlaidos
•    parodų lankytojo registracijos mokesčiai
•    dokumentų apiforminimas
•    medicininių išlaidų draudimas
•    lydintis grupės vadovas iš Lietuvos

Įmonių paraiškas priimame iki 2016 m. gruodžio 16 d.
VIETŲ SKAIČIUS RIBOTAS!

KELIONĖS PROGRAMOS PROJEKTAS

Sausio 11 d.,
trečiadienis
Skrydis iš Vilniaus į Orlandą (vienas persėdimas), atvykimas į Orlandą, pervežimas iš oro uosto į viešbutį, apgyvendinimas.
Nakvynė viešbutyje Orlande.
Sausio 12 d.,
ketvirtadienis
Pervežimas iš viešbučio į Orlando parodų centrą. Būsto statybos parodos lankymas Orlando parodų centre. Parodos darbo laikas: 09:00 – 17:00. Pervežimas iš parodų centro į viešbutį.
Nakvynė viešbutyje Orlande.
Sausio 13 d.,
penktadienis
Pervežimas autobusu į Majamį (atstumas apie 380 km). Atvykimas į Majamį, apgyvendinimas Miami Beach kurortinėje zonoje.
Pageidaujantys vakare turės galimybę stebėti NHL ledo ritulio rungtynes, susitinka „Florida Panthers“ ir „New York  Islanders“ komandos (bilietas neįtrauktas į kelionės kainą).
Nakvynė viešbutyje Miami Beach.
Sausio 14 d.,
šeštadienis
Pažintinė programa Majamyje: ekskursija autobusu (čia ir toliau – vietinis gidas rusų kalba); programos metu numatytas pramoginis kruizas po Biskajos įlanką aplink salas, kuriose gyvena Majamio įžymybės.
Nakvynė viešbutyje Miami Beach.
Sausio 15 d.,
sekmadienis
Pažintinė programa: išvyka autobusu į Key West. Per tiltais sujungtų Meksikos įlankos salų grandinę nutiestas kelias veda į Key West miestelį, kuris yra piečiausias JAV taškas, jau visai netoli Kubos. Grįžimas į Majamį. Nakvynė Miami Beach.
Sausio 16 d.,
pirmadienis
Pervežimas iš viešbučio į Majamio oro uostą. Skrydis iš Majamio į Las Vegasą. Atvykimas į Las Vegasą, pervežimas iš oro uosto į viešbutį, įsikūrusį pagrindinėje Las Vegaso gatvėje The Strip.
Vakarinė ekskursija po miestą (vietinis gidas rusų kalba)
Nakvynė viešbutyje Las Vegase.
Sausio 17 d.,
antradienis
Pervežimas iš viešbučio į Las Vegaso parodų centrą. Darbas betono technologijų parodoje „World of Concrete USA 2017“. Parodos darbo laikas: 09:30 – 17:00. Pervežimas iš parodų centro į viešbutį.
Vakare pageidaujantiems siūlome pažiūrėti vieną iš garsiųjų Las Vegaso šou „Le Reve“ viešbutyje Wynn (bilietas neįtrauktas į kelionės kainą).
Nakvynė viešbutyje Las Vegase.
Sausio 18 d.,
trečiadienis
Pervežimas iš viešbučio į Las Vegaso parodų centrą. Darbas betono technologijų parodoje „World of Concrete USA 2017“. Parodos darbo laikas: 09:30 – 17:00. Pervežimas iš parodų centro į viešbutį.
Pageidaujantiems siūlome dalyvauti ekskursijoje malūnsparniu į Didįjį Kanjoną (bilietas neįtrauktas į kelionės kainą).
Nakvynė viešbutyje Las Vegase.
Sausio 19 d.,
ketvirtadienis
Pervežimas iš viešbučio į Las Vegaso oro uostą. Skrydis iš Las Vegaso į Los Andželą. Atvykimas į Los Andželą, pervežimas į viešbutį, apgyvendinimas.
Nakvynė viešbutyje Los Andžele.
Sausio 20 d.,
penktadienis
Pažintinė programa Los Andžele ir Santa Monikoje (ekskursija autobusu, vietinis gidas rusų kalba).
Vakare pageidaujantys turės galimybę stebėti NBA krepšinio rungtynes, susitinka „Los Angeles Lakers“ ir „Indiana Pacers“ komandos (bilietas neįtrauktas į kelionės kainą).
Nakvynė viešbutyje Los Andžele.
Sausio 21 d.,
šeštadienis
Pervežimas į Los Andželo oro uostą. Skrydis iš Los Andželo į Lietuvą (vienas persėdimas Europoje).
Sausio 22 d.,
sekmadienis
Atvykimas į Vilniaus oro uostą.
Programos pabaiga.


Registruotis galite telefonu Vilniuje 8 5 2614110 arba mob. +370 686 30416.

PARSISIŲSTI PARAIŠKOS FORMĄ

UŽPILDYTI PARAIŠKOS FORMĄ 

Dalykinės kelionės į muges ir parodas visame pasaulyje

LithuanianEnglishRussian (CIS)